Ateliér 1+kk, Vnitroblok Sněžka

Hradec Králové

2 950 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji unikátní industriální ateliér 1+kk v samém centru města Hradce Králové. Jedná se o ateliér o celkové podlahové ploše 41 m² ve 2. nadzemním podlaží výjimečného bytového domu ve vnitrobloku ulic Šafaříkova, Gočárova třída a Švehlova.

Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Ateliér prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí.Vytápění je zajištěno pomocí podlahového topení v celé jednotce, ohřev vody pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Nová koupelna nabízí sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo a závěsné WC. Pro vyšší komfort bydlení bylo instalováno nové velkoformátové okno. Rekonstrukce proběhla také ve společných prostorech domu. Součástí nabídky je také sklepní kóje na patře.

Díky reprezentativnímu prostředí lze využít tento prostor i pro umístění kanceláře. Tento malometrážní ateliér nabízí možnost výborné investiční příležitosti.Vzhledem k výjimečné pozici nabízí projekt Vnitroblok Sněžka bydlení, kde budete mít klid a pohodu a zároveň se budete nacházet v úplném centru města.

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce.

Financování této nemovitosti zajistíme. 

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz