Byt 2+1 po rekonstrukci

Labská kotlina, Hradec Králové

PRONAJATO


Zprostředkujeme vám nově zrekonstruovaný světlý byt 2+1 ve velmi oblíbené lokalitě - Labská kotlina, Hradec Králové. Jedná se o částečně vybavený byt ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Interiér o celkové ploše 55 m² tvoří předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

K bytu náleží 2 balkony přístupné z obývacího pokoje a z kuchyně. Obytné pokoje jsou orientovány na jih, kuchyň na sever. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou na míru a kvalitními spotřebiči značky Bosch a Samsung (lednice). Předsíň nabízí vestavěnou skříň a botník. Koupelna disponuje podlahovým vytápěním. Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí (elektroinstalace, kanalizace, voda, dveře značky Sapeli ..). V ložnici a obývacím pokoji jsou položeny masivní parkety, v kuchyni a na chodbě vysokozátěžová vinylová podlaha a v koupelně dlažba. Byt bude dovybaven plnými bílými dveřmi mezi ložnicí a obývacím pokojem a lustrem v obývacím pokoji. Dále budou v ložnici a v obývacím pokoji doplněny do oken žaluzie. Součástí nabídky jsou také dva sklepy v suterénu domu.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě kousek od centra města. V okolí je plná občanská vybavenost (hned vedle domu Potraviny Hruška) a perfektní dopravní dostupnost.

K dispozici ihned. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2500 Kč měsíčně.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz