Byt 2+kk, U Kampusu

Hradecká, Hradec Králové

PRONAJATO

Zprostředkujeme vám pronájem bytu s dispozicí 2+kk o podlahové ploše 30,3 m². Jedná se o kompletně zrekonstruovanou bytovou jednotku ve 4. nadzemním podlaží nově zrekonstruovaného domu v ul. Hradecká, Hradec Králové. Byt je vybaven úložnými prostory na míru, nadstandardní kuchyňskou linkou na míru, která je vybavená horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí a digestoří. V bytě jsou instalována plastová okna VEKRA s trojsklem pro eliminaci hluku, baterie HANSGROHE a sanita LAUFEN.

Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě poblíž samotného centra města. V těsné blízkosti se nachází Univerzita Hradec Králové, fakultní nemocnice, vědecká knihovna a další občanská vybavenost. Přímo v přízemí domu je také malé bistro, kam si můžete zajít na skvělou kávu, nebo třeba snídani. Majitelé si v bytě nepřejí domácí zvířata.

Cena nezahrnuje náklady na měsíční energie a služby, které činí cca 2.500,-Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz