Byt 2+kk, U Kampusu

Hradecká, Hradec Králové

PRONAJATO

Zprostředkujeme vám pronájem designového bytu 2+kk o podlahové ploše 30, 4 m², který se nachází v 5. nadzemním podlaží ve zcela nově zrekonstruovaném projektu "U Kampusu".

Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v ul. Hradecká. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pěšky je to 5 min na Velké náměstí a stejně daleko je vzdálena Fakultní nemocnice HK. Univerzita Hradec Králové je pouze přes silnici. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Přímo v přízemí domu se také buduje studentské bistro s kavárnou, což určitě atraktivitu domu zvyšuje.

Kuchyň s obývacím pokojem disponuje zcela novou kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou, pračkou, mikrovlnou troubou, pohovkou a jídelním stolem s židlemi. Ložnice je rovněž zcela vybavená. Dále je v bytě nová koupelna ve vyšším standardu. Byt je pronajímán včetně kompletního vybavení potřebného k běžnému životu, jako jsou příbory, nádobí, povlečení, žehlička včetně žehlícího prkna, mop atd. Zkrátka jen přijít, vybalit tašku a bydlet.Okna bytu jsou od firmy VEKRA, plastová s trojsklem, která zaručují eliminaci hluku. Byt je také osazen bezpečnostními dveřmi třídy A pro ideální pocit bezpečí. Byt je k dispozici ihned.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 12.000,-Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 2.500 Kč.Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz