Byt 2+kk E.Beneše
Hradec Králové

2 590 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout zprostředkování prodeje útulného, částečně vybaveného zděného bytu 2+kk v osobním vlastnictví o celkové rozloze 54 m2. Tato nemovitost na Moravském předměstí byla vybudována v roce 2000 a prošla rekonstrukcí v roce 2010 a 2012. Součásti prodeje je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a myčkou, koupelnová skříňka se zrcadlem a regálem a vestavná skříň v chodbě. Dispozici bytu tvoří chodba, koupelna, samostatné WC, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a prostorný balkon. K bytu náleží prostorný sklad umístěný přímo na patře vzdálen cca 5 m od bytu.

 V domě je osobní i nákladní výtah, takže stěhování i rozměrnějších věcí včetně kol není problém. Dále je možné využít domovní kolárnu a kočárkárnu, která je spolu se společnými prostory domu sledována bezpečnostní kamerou. Byt je osazen plastovými euro okny. Vytápění bytu je zajištěno centrálním rozvodem z elektrárny v Opatovicích. 

Lokalita má velmi dobrou občanskou vybavenost. V domě se nachází supermarket Albert, poliklinika je 2 min chůze, OC Futurum 5 min chůze, FN Hradec Králové do 10 min. V okolí se nachází množství zastávek MHD.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme.

Chcete si sjednat prohlídku?

Zavolejte na toto tel. číslo:

+420 603 402 899