Byt 2+kk s balkonem

Neplachova, Opatovice nad Labem

11 500 Kč / měsíc

Zprostředkujeme vám pronájem velmi příjemného bytu v obci Opatovice nad Labem. Byt se nachází v kompletně rekonstruovaném domě s výtahem v ulici Neplachova.

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk disponuje kompletně vybavenou kuchyňskou linkou. V bytě dále zůstává většina vybavení, které je vyobrazeno na fotografiích. Z hlavní místnosti je vstup na prostorný balkon. Dále je k bytu přidělena sklepní kóje.

Samotný dům se nachází v klidném areálu nově zrekonstruovaných bytových domů. Parkování je zdarma přímo u domu. Přímo v areálu se také nachází velkorysé dětské hřiště.

Opatovice nad Labem se nacházejí na lukrativním místě přímo mezi dvěma krajskými městy. Pardubice jsou vzdálené 13km, Hradec Králové 7km. K jízdě do práce vám postačí 10 minut autem. V Obci se dále nachází škola, školka, restaurace, obchod se smíšeným zbožím, aj. Vlaková zastávka spojující obě krajské metropole je vzdálena 300m.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3500,- měsíčně. Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz