Byt 2+kk po rekonstrukci

Puškinova, Hradec Králové

12 000 Kč / měsíc

Zprostředkujeme vám pronájem bytové jednotky 2+kk v ulici Puškinova, Hradec Králové. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.

Interiér o celkové ploše 45,5 m² tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Kuchyň disponuje novou kuchyňskou linkou se spotřebiči. V bytě je instalován videotelefon. Vytápění je zajištěno elektrickým přímotopem. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku (600 Kč / měsíc). Rekonstrukce byla právě dokončena, nový nájemce tedy bude první, kdo bude byt po rekonstrukci užívat.

Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Pražské Předměstí. V místě je plná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Bytový dům se nachází v bezprostřední blízkosti OC Aupark a vlakového nádraží.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 1.500 Kč měsíčně.

Doporučujeme osobní prohlídku. 

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz