Byt 3+kk, Farářství

Hradec Králové

PRONAJATO

Zprostředkujeme vám pronájem luxusního střešního bytu 3+kk v projektu Farářství, ulice Václavkova, Hradec Králové. Dispozici o celkové podlahové ploše 113 m2 tvoří předsíň, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, dvě ložnice, komora, sklad s přípojkou na pračku, koupelna se sprchovým koutem i vanou a oddělená toaleta. Dále k bytu náleží slunná, prostorná terasa orientovaná na západ o výměře 32 m2. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 
Vstup na terasu zajišťují posuvné dveře HS portal. Přímo na terase se dále nachází samostatná místnost, která může sloužit jako sklad zahradního nábytku a dalšího vybavení. Byt disponuje venkovními elektrickými žaluziemi. Interiérové dveře jsou bezfalcové od české značky Sapeli. Součástí nabídky je sklep v přízemí domu. Možnost využití zahrady a bezplatného parkování před domem.

Byt se nachází ve 3. NP novostavby v rezidenčním projektu Farářství, který je situovaný v jižní části města Hradec Králové.
Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 4.000 Kč.


Doporučujeme osobní prohlídku. 

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz