Prostorný byt 3+kk
Smetanova, Opatovice nad Labem

3 200 000 Kč

Zprostředkujeme pro vás prodej prostorného bytu v obci Opatovice nad Labem, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu bez výtahu.

Jedná se o byt o celkové podlahové ploše 105,3m² ze které se dá považovat za obytnou plochu pouze 81,7m². Zbylé plochy bytu jsou úložné prostory v podkroví oddělené dveřmi a mezonet se sníženým stropem. Byt je po celkové rekonstrukci, je částečně vybaven, slunný a nabízí krásný výhled do okolí.

Lokalita Opatovice nad Labem je lukrativní a velmi vyhledávaná. Dojezdová vzdálenost do Hradce Králové je autem 5 min, do Pardubic 10 min. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost. V blízkosti je základní škola, školka, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalový stadion, pizzerie, restaurace, vinotéka, obvodní lékař, obchod se smíšeným zbožím a mnoho dalšího. Autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do obou krajských měst je vzdálena pouhých 300m, vlakové nádraží je potom 1 km od bytu. Dalším plusem je nedaleký Opatovický písník, který nabízí skvělé místo pro letní koupání. V suterénu domu se nachází kolárna s kočárkárnou. Parkování je bezplatné a přímo před domem.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme. 

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz