Moderní byt 4+kk

Buzulucká, Hradec Králové

6 390 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej moderního bytu 4+kk s balkonem v ulici Buzulucká, Hradec Králové. Jedná se o byt po kompletní nákladné rekonstrukci ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu bez výtahu. Interiér o celkové podlahové ploše 95 m² tvoří chodba, tři samostatné neprůchozí pokoje, kuchyň s obývacím pokojem, koupelna s toaletou a balkon orientovaný do klidného vnitrobloku. Standard vybavení zahrnuje dřevěné plovoucí podlahy a dlažbu v koupelně. Nová nadstandardní kuchyňská linka na míru je plně vybavena kvalitními spotřebiči. Díky množství oken proudí do bytu dostatek denního světla.

V okolí je plná občanská vybavenost. V blízkém dosahu se nachází To Je Bistro, Rotunda Lounge Café v Šimkových sadech nebo Velké náměstí. V místě je perfektní dopravní dostupnost.

Tento byt může být díky svému stavu, ideální dispozici neprůchozích pokojů a umístění v centru města, výborná investiční příležitost. V současné době je pronajímán zahraničním studentům za 26 000 Kč měsíčně. Nový majitel může koupí bytové jednotky převzít nájemní vztah, není to však podmínkou. V případě investice tak nemusíte hledat nové nájemníky a ihned generovat zisk ve výši 4,9 %.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz