Byt 4+kk po rekonstrukci

Hradecká, Hradec Králové

PRONAJATO

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 4+kk o podlahové ploše 62m² v těsné blízkosti centra - ulice Hradecká, Hradec Králové. Jedná se o kompletně zrekonstruovanou bytovou jednotku v přízemí zrekonstruovaného panelového domu.

Interiér tvoří vstupní chodba, místnost s kuchyňskou linkou, šatna, pracovna a dva obytné průchozí pokoje. Byt je zařízen novou nadstandardní kuchyňskou linkou, která disponuje sklokeramickou varnou deskou, troubou, digestoří a vestavěnou lednicí. V bytě jsou instalována plastová okna VEKRA (trojsklo), podlahová krytina ze skládaného vinylu značky CHEROKEE s integrovanou protihlukovou izolací a bezfalcové dveře PRÜM. V koupelně byl zvolen obklad značky RAKO, italská dlažba ERMES, značkové baterie HANSGROHE a sanita od společnosti Laufen a ROCA.

Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě poblíž samotného centra města. V blízkosti se nachází Univerzita Hradec Králové, fakultní nemocnice, vědecká knihovna a další občanská vybavenost. Přímo v přízemí domu je také malé bistro, kam si můžete zajít na skvělou kávu, nebo třeba snídani.

Cena nájemného nezahrnuje náklady na energie a služby, které činí cca 2.500,- - 3.000,- měsíčně podle počtu obyvatel bytu. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz