Dům s duší umělce

České Meziříčí

6 360 000 Kč
(cena k jednání)

Stavbu tvoří dům o dispozici 6+kk a navazující část s moderním bytem 2+kk (přistavěným v roce 2017). Dům, který zachoval ráz roku 1932, je po celkové rekonstrukci. Ta byla navržena pro praktický a pohodlný život umělecky založené rodiny. Celková obytná podlahová plocha je 244 m². Nemovitost lze využít pro velkou rodinu, dvougenerační bydlení nebo k podnikání.

V přízemí domu se nachází předsíň, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, koupelna, toaleta, místnost se šatníkem a velká ložnice. Prostorná kuchyň s jídelnou disponuje podlahovým vytápěním a krbovými kamny. Opticky se otevírá velkým oknem a prosklenými balkonovými dveřmi přímo do slunné zahrady o výměře 845 m². 
V patře se nachází tři světlé obytné místnosti, toaleta a prostorná koupelna se sušárnou. Jeden z pokojů disponuje ateliérem s oranžerií v rizalitu nad zádveřím. Z patra lze také procházet do samostatného bytu. 
Ten se skládá z většího obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, ložnice, moderní koupelny s wc a saunou. Přístup do bytu je možný také připraveným odděleným schodištěm. Byt lze využít například jako kancelář nebo k pronájmu. 
K domu náleží pečlivě zrekonstruovaná stodola, dílna a garáž o výměře 70 m². Stodola může být využita k podnikání. Stodola i garáž mají samostatná sekční vrata na dálkové ovládání.
Všechny prostory jsou zařízeny se smyslem pro detail, a vybavení domu lze ponechat jako součást nabídky. Dům dobře slouží k bohatému rodinnému životu, kde si každý najde své soukromí i příjemné místo ke společnému trávení času, například na terásce nebo pod pergolou s venkovním krbem. Udržovaná zahrada je z části travnatá, a vhodná pro relaxaci i sportovní aktivity dětí. Na užitkové části rostou ovocné stromy a keře.
V přilehlém původním hospodářském přístavku tvaru L se nachází dřevník s půdičkou, technická místnost, a velký kotec pro psa. Zezadu jsou vkusně napojené malé dřevěné kurníky pro drobný chov drůbeže. 
V místě je plná občanská vybavenost. Škola, mateřská škola, obchody i zdravotní středisko. Výborné spojení do Hradce Králové a praktické autobusové spojení do Prahy, Náchoda, Nového Města atd.. Pracovní příležitosti v místě nabízí Cukrovar v Českém Meziříčí, Zemspol, či Škoda auto v Kvasinách. K rodinnému vyžití je nedaleko Babiččino údolí, přehradní nádrž Rozkoš a Deštné v Orlických horách!
Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme. 

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz