Stavební parcela, 1687 m²
Orlické Záhoří

1 650 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o rozloze 1687 m² v klidné části obce Orlické Záhoří v Orlických horách. Mezi přednosti této lokality patří soukromí ale zároveň i dobrá dostupnost z asfaltové komunikace, a to i v zimních měsících.V bezprostřední blízkosti pozemku naleznete rodinný skiareál Bedřichovka.

Ve vzdálenosti 1,5 km probíhá výstavba nové lanovky vedoucí na Korunu (1 101 m.n.m.), druhý nejvyšší vrchol Orlických hor a v budoucnu zde bude realizována i výstavba nového skiareálu. Do té doby máte možnost navštívit lyžařská střediska Deštná v Orlických horách, Zieleniec (PL), Říčky v Orlických horách, která jsou vzdálená od pozemku v rozmezí od 5 do 15 km.

Běžkaři jistě ocení přímé napojení na osvětlený běžecký okruh o délce 4,5 km, který je nejdelším v ČR. V letních měsících se nabízí návštěva přírodní rezervace Trčkov, kudy vede 3 km dlouhá naučná stezka. Pozemek je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku či cykloturistiku.Na hranici pozemku je možné napojit elektrickou přípojku.

Jedná se o ojedinělou nabídku prodeje pozemku v této výjimečné lokalitě.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme.

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz